محل تبلیغات شما

ساندویچ پانل پلی استایرن از دو لایه ورق گالوانیزه و یک فوم عایق درون هسته آن که از جنس پلی استایرن(یونولیت) است تشکیل شده، در دو نوع پلاستیک پلی استایرن معمولی و فوم پلی استایرن ساخته می‌شوند. این پانل با توجه به کاربرد و کیفیت از قیمت پایین تری نسبت به پانل های دیگر برخوردار است ، همچنین به دلیل فرآیند دیسکانتینیوز امکان تولید این محصول در دانسیته های مختلف وجود دارد.ساندویچ پانل های پلی استایرن را می‌توان در ضخامت و اشکال متفاوتی تولید کرد. این پانل در دو نوع سقفی و دیواری مورد استفاده قرار می گیرد،پلی استایرن ها به محیط زیست آسیب نمی‌زنند و در سه نوع معمولی، مقاوم و انبساطی(یونولیت) وجود دارند. پلی استایرن ششمین پلاستیک پر مصرف در جهان است و استفاده های گوناگونی دارد. این ساندویچ پانل ها به دلیل داشتن دانسیته کمتر عایق خوبی برای صدا هستند اما عایق خوبی برای حرارت و برودت به حساب نمی آیند و در این زمینه ضعیف تر از پلی یورتان ها عمل می کنند.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مشخصات، خرید و قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن به صفحه مربوطه در سایت بانک اطلاعاتی ساندویچ پانل مراجعه و از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل و سازه پیش ساخته

ساندویچ پانل دست دوم

پانل ,پلی ,استایرن ,ساندویچ ,های ,ها ,پلی استایرن ,ساندویچ پانل ,پانل پلی ,به دلیل ,پانل های

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

functional مجله تکنولوژی در صنایع مختلف امیرمهدی رمضانی وبلاگ مجله خبری reza-music ستاره سهیل فولادسل بازار فولاد و آهن تجربیات تحصیلی و کنکوری آهن مشهد abta