محل تبلیغات شما

ساندویچ پانل پلی یورتان یکی از همان سازه های پیش ساخته ای است ،که در بالا به ان اشاره شد. که به ان پانل پیش ساخته ی کمپوزیت هم می گویند. از یک هسته ی میانی سفت و سخت است. که بین دو ورق فی با خاصیت ضد خوردگی و زنگ زدگی مورد استفاده قرار میگیرد و به آن هسته ی سفت و سخت این پانل فوم عایق پلی یورتان گفته می شود.ماده ی تشکیل دهنده این فوم از ترکیب دو مواد پلیمری پلی یول و ایزوسیانات است. خواص این ترکیب بسیار قوی ضد حریق بودن ان می باشد. فوم پلی یورتان را به دو صورت می توان استفاده نمود نوع اول به صورت فوم پاششی است.که به طور مستقیم به سطح می چسبد چه سطح بیرونی چه سطح درونی که در این نوع هیچ گونه درز یا شکافی وجود نخواهد داشت وهمین امر موجب شده تا از نشت گرما و سرما به حداقل ممکن برسد.و نوع دوم ان به صورت عایق ساندویچ پانلی می باشد که از اتلاف انرژی جلو گیری میکند وعایق صوتی ،حرارتی ومقاوم بودن در برابر عوامل مخرب است.

شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مشخصات، قیمت و نحوه خرید ساندویچ پانل پلی اورتان و سایر سازه‌های پیش ساخته به صفحه مربوطه در سایت بانک اطلاعاتی ساندویچ پانل مراجعه فرمایید.

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل و سازه پیش ساخته

ساندویچ پانل دست دوم

پانل ,ساندویچ ,پلی ,ان ,سطح ,ی ,ساندویچ پانل ,پیش ساخته ,پانل پلی ,پلی اورتان ,سفت و

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هارمونی خزان بدهکارِ دوست آموزش برنامه نویسی کدایگنایتر advertising البرز رایانه کویر رایانه بومرنگ دریا کامپیوتر Food container - vstimlsystem.com China SMD LED Lights Suppliers