محل تبلیغات شما

اول اینکه هرگونه سازه پیش ساخته با توجه به ابعاد و اندازه های مکان اولیه نصب آن، طراحی و تولید شده است و امکان استفاده از این سازه ها در مکان دیگر با ابعادی متفاوت وجود نخواهد داشت. و دوم اینکه امکان آسیب به پانل ها در حین عملیات جداسازی این سازه ها از مکان اولیه و یا جدا شدن ورق ها از فوم وجود خواهد داشت.

کمااینکه اگر در ساخت این سازه ها از متریال مرغوب و با کیفیتی استفاده نشده باشد امکان این آسیب ها بیشتر خواهد بود، علاوه بر این طول عمر سازه کاهش یافته در نتیجه در مدت زمان اندکی باید برای خرید ساندویچ پانل دیگری اقدام شود که این امر به صرفه نخواهد بود.

یکی از مزایای مهم ساندویچ پانل دست دوم ارزان تر بودن آن نسبت به نوع دست اول آن می باشد.البته اگر در ساخت این نوع سازه ها متریال با کیفیت و مرغوب به کار رفته باشد استفاده از نوع دست دوم آن نیز ایرادی ندارد.

در نتیجه برای خرید این نوع محصولات حتما از سلامت محصول اطمینان حاصل کرده و به مواردی از قبیل: ضخامت فوم و ورق، جنس ورق و دانسیته فوم نیز توجه لازم را داشته باشید. لازم به ذکر است مدت زمان استفاده از این سازه ها، همچنین نوع فوم به کار رفته در قیمت آن تاثیرگذار بوده، در نتیجه قیمت فوم پلی اورتان در مقام مقایسه با پلی استایرن بیشتر خواهد بود. زیرا به دلیل انسجام بیشتر و نداشتن فضای خالی مقاوم و مستحکم تر می باشد.

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل و سازه پیش ساخته

ساندویچ پانل دست دوم

سازه ,ها ,نوع ,استفاده ,پانل ,فوم ,سازه ها ,این سازه ,در نتیجه ,ها از ,ساندویچ پانل

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فاخته پرواز درب اتوماتیک و راهبند آی دُر روناس نقش لوازم خانگی افراکالا کویر رایانه تخفیف ویژه تعمیرات لوازم خانگی آیا حسین اکبری کر می باشد original-games تیلدا رایانه پرنده ابی